NWA

Nerds With Attitude

Lr2 SEB Muzikālā banka 2008

Posted by Meerglis uz Decembris 10, 2008

Pirms gada ap šo laiku es uzrakstiju iekš NWA savu pirmo postu. Tas bija par Lr2 SEB Muzikālo banku 2007,  kurā nulle kā bija sācies lielais finālbalsojums. Nu gads ir riņķī, un atkal ir klāt Latvijas populārākās mūzikas ataujas finālbalsojums.

Šodien, 10. decembrī sākas un līdz 10. janvārim ilgs „Latvijas Radio 2” pop un rokdziesmu aptaujas „SEB Muzikālā banka 2008” finālbalsojums, lai jau 17. janvārī Ventspilī paziņotu 2008. gada vērtīgāko dziesmu. Turpmākā mēneša laikā aptaujas radio raidījumu klausītājus gaida daudz interesantu pārsteigumu, bet „Biļešu paradīzes” kasēs sākusies biļešu tirdzniecība uz prestižo un tradīcijām bagāto apbalvošanas ceremoniju.

Finālbalsojumā, apkopojot gada rezultātus, iekļuvušas šādas dziesmas:
„Ar skaistām frāzēm” – „Ēnas”
„Bet maijpuķītēm jāpaliek” – „Tumsa”
„Brīvdiena” – Intars Busulis
„Dziesma pustumsā” – Aisha
„Es esmu tev dzīslās” – Lauris Reiniks un Rūta
„Gan” – Linga
„Ja tikai uz mani tu paskatītos” – Prāta Vētra
„Klauns” – Liene Šomase
„Leila” – Dons
„Mēs dzīvojam pasakās” – Ivo Fomins
„Pasaules galiņš” – Cosmos
„Pieskāriens” – Jana Kay un Intars Rešetins
„Sirdspuksti” – Andris Ērglis
„Spēle” – Igo & Ērglis
„Uijā, uijā, nikni vilki” – Dzelzs vilks

Balsot par gada vērtīgāko dziesmu iespējams aptaujas mājaslapā www.muzikalabanka.lv, portālā draugiem.lv, aizpildot anketu jebkurā „Euroskor” veikalā vai sūtot SMS. Plašāka informācija par balsošanu – www.muzikalabanka.lv

Kā jau tika ziņots iepriekš, lai izvairītos no pagājušo gadu rūgtās pieredzes ar mūziķiem, kuri „algo” nelielu balsotāju skaitu, liekot tiem iespaidot finālbalsojuma rezultātus, šogad vērtīgāko dziesmu noteiks klausītāji (50%) un īpaša ekspertu padome (50%). Ekspertu padomē iesaistījušies profesionāli, ar aptaujas fināldziesmām nesaistīti mūziķi, kuri ar īpašiem apbalvošanas ceremonijai gatavotiem priekšnesumiem uzstāsies 17. janvārī Ventspilī. Šogad ekspertu padomē darbojas: Uldis Marhilēvičs, Zigmars Liepiņš, Sergejs Jēgers, Inese Galante, Nauris Puntulis, Olga Pīrāgs, Ivars Cinkuss, Aleksandrs Viļumanis, Zigfrīds Muktupāvels un Ieva Akuratere. Ekspertu padomes sastāvā dziesmas vērtēs arī muzikoloģe Daiga Mazvērsīte un mūzikas žurnālists Uldis Rudaks.

Līdz pat apbalvošanas ceremonijai mainās arī „SEB Muzikālās bankas 2008” radioraidījumu ierastais saturs „Latvijas Radio 2”. Klausītājiem būs iespēja tikties ar visiem fināldziesmu izpildītājiem, iepazīsties ar ekspertu padomes vērtējumiem, kā arī sekot līdzi īpašu, bet finālā neiekļuvušu dziesmu apbalvošanai.

„SEB Muzikālās bankas 2008” apbalvošanas ceremonija notiks 17. janvārī Ventspils Olimpiskajā centrā un tiešraidē to varēs dzirdēt arī „Latvijas Radio 2” un vērot „LTV1”.

Soreiz šo varētu saukt par posta pirmo daļu, jo neko vairāk par nokopēšanu rakstījis neesmu. Tālab centīšos vēlāk atrast brību brīdi un uzrakstīt šim postam otro daļu, kurā apskatīsim katru no finālbalsojuma dziesmām. Tikmēr balsojam 🙂

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: